Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piosenki nie słyszeli, ale pieniądze dali. Miasto wesprze młodą piosenkarkę z Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 16:41 Powrót do artykułu
jaka młoda?? stara baba !! młoda to ona była 20 lat temu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jaki grzyb miastu Puławy promocja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy już miały swoją promocję w kampanii wyborczej, wszyscy już wiedzą w Polsce, że Puławy Romami słyną. Nie wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt miał załącznik w postaci linku do piosenki.Z tego co sie orientuję to tylko jedna osoba miała problem z odtworzeniem.Temu panu piosenka została dosłana na maila .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamcia nie ma myjni.Proszę głupot nie pisać ,szczególnie nie sprawdzonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne.Gratuluję  czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne pachy. Może to wystarczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, Maj - kolega ojca już działa. Bardzo żałuję głosu na Maja. Pierwszy i ostatni raz! A artystkę niech tatuś finansuje, przecież ma kasę!!
  Jej ojciec ma płacić za promocje miasta? o czym ty trollu piszesz jprde weź se koło i jeb....j się w czoło to dorosła kobieta i zapewniam że kompletna artystka to ona chce pomóc miastu się wypromować a nie miasto jej może pójść wszedzie do każdego miasta ale chce wypromować swoje rodzinne to komisja promocji miasta nie rada miasta to pieniądze z puli promocji miasta bardzo dobry pomysł, kubeczki dlugopisiki biuletyniki nie chcesz wiedzieć ile na to idzie a wszystko ląduje na Komunalnej akurat dobrze znam ów artystke i jeśli piosenka odniesie sukces to kwota za promocje miasta to śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już lepiej Paryż Mediolan albo chociaż Kraków promować - dla takiej kompletnej artystki Puławy...zdecydowanie dołujące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna decyzja komisji a 20 tys. PLN to naprawdę niewielkie pieniądze w skali budżetu, w którym znacznie większe sumy są wydawane na mocno dyskusyjne cele. A projekt, który poparła komisja to w końcu promocja miasta z prawdziwego zdarzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, Maj - kolega ojca już działa. Bardzo żałuję głosu na Maja. Pierwszy i ostatni raz! A artystkę niech tatuś finansuje, przecież ma kasę!!
 Kolega ojca? Jak Maj rzekomy kolega działa? ? ? Proszę o szczegóły. Przydadzą się w prokuraturze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja zauważyłam te ogromne przedramiona???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zainwestować np w organizację pozasamorzadowe to dajcie być może w jeszcze nie istniejącą piosenkę. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Te 20 tys. złotych to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze" - proszę bardzo, to ja też ustawię się po te śmieszne pieniądze za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna decyzja komisji a 20 tys. PLN to naprawdę niewielkie pieniądze w skali budżetu, w którym znacznie większe sumy są wydawane na mocno dyskusyjne cele. A projekt, który poparła komisja to w końcu promocja miasta z prawdziwego zdarzenia!
 Jak promocja, skoro nikt z radnych nie przesłuchał piosenki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obejrzyjcie sobie posiedzenie komisji i skończcie pisać te bzdury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obejrzyjcie sobie posiedzenie komisji i skończcie pisać te bzdury.
 No oglądam, póki co pan przewodniczący majowy ni w ząb nie kuma co poddaje pod dyskusję i głosowanie. Ale cierpliwie oglądam, dopiero cmentarz obrabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobi PiS jak się okaże że piosenka promuje Po albo że jest to mierne artystycznie? Bez przesłuchania? Brawo wy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... Nie słyszeli ale finansują w ciemno.... Nie twierdzę że ta osoba źle śpiewa ale jak się daje moją kasę (publiczne pieniądze) to szacunek do wyborcy wymaga choć takiego 'wysilku' by sprawdzić na co się daje... Widać jakie jest podejście do publicznej kasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też fajnie śpiewam i gram na gitarze. Może jakiś kasting ???? zobaczylibyśmy kto wygra , może ja ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...